novinky

PF 2022 24.12.2021

Přátelé, přejeme vám šťastné a metalové! Do dalšího roku hlavně zdraví ! Děkujeme za vaši obrovskou podporu a to jak na sociálních sítích, tak hlavně na koncertech, kam vás i v těchto nelehkých časech stále chodí víc a víc ! Těšíme se na vás s novou deskou v roce 2022…

OBAL PŘIPRAVOVANÉHO CD... 03.12.2021

Přátelé, právě v těchto dnech dokončujeme práce v našich domácích studiích na již devátém studiovém albu RIMORTIS s názvem Věčnost živlů. Než se začátkem příštího roku přesuneme do studia Hollysound na finální mix a mastering, budeme vám postupně dávkovat o nadcházejícím albu nové a nové informace.
Jako první se můžete podívat na přední stranu obalu, kterou pro nás opět připravil Hans z firmy Disartdesign. Samotná skladba Věčnost živlů má stopáž přes devět minut a objeví se v ní spolu s Mírou ještě další tři zpěváci. Určitě se jedná o jednu z nejepičtějších písní, která za těch skoro 23 let v RIMORTIS vznikla. Máte se na co těšit :-)

PŘELOŽENÍ KONCERTŮ... 22.11.2021

Přátelé, vzhledem k novému vládnímu opatření, které je v podstatě lockdown pro neočkované, jsme se po dohodě s pořadateli rozhodli přesunout zbylé letošní koncerty na příští rok. Neúčast neočkovaných by se výrazně projevila na návštěvnosti koncertů a to je pro pořadatele velké riziko, nehledě na morální stránku celé té záležitosti…
Nové termíny přesunutých koncertů:

Jestřabí Lhota – 22.04.
Chomutov – 07.05.
Svatobořice – podzim 2022

Děkujeme vám všem za pochopení a podporu, těšíme se na vás snad od března v nové koncertní sezóně a hlavně s novým CD, které na jaře vyjde…

FANCLUB RIMORTIS... 14.10.2021

Přátelé, tímto bychom vás chtěli pozvat do skupiny oficiálního fanclubu RIMORTIS. V dřívějších (čti před-fejsbukových) dobách její funkci plnila diskuze zde na webovkách, ale doba se zkrátka posunula a tak jsme pro vás připravili místo, kde můžete řešit cokoliv kolem naší bandy.
Skupinu naleznete zde: https://www.facebook.com/…969045962590
Diskutujte, sdílejte fotky a videa z akcí, domlouvejte si spolujízdy na plánované koncerty. Ve skupině budou navíc aktivní členové kapely a týmu, kterých se můžete na cokoliv ptát nebo probrat, co jste nestihli na koncertech. Fantazii se meze nekladou! Vše co se týká kapely RIMORTIS je povoleno :-)
Možná zde budeme také v předpremiérách sdílet nový materiál, týkající se nové desky apod.
Budeme velmi rádi, když toto místo bude žít a bude vyplňovat čas během týdne, než se zase potkáme osobně na koncertech.

USB FLASH DISKY... 06.08.2021

Přátelé, na koncertech jste nám často říkali, že ve svých autech a domácnostech už nemáte možnost pouštět fyzická CD. Doba jde zkrátka dopředu. Někteří z vás také nepoužívají Spotify a tak si nemohou přehrát nefyzické album „2020“, které obsahuje 12 starších písní nově nazpívaných Mírou.
Řešení těchto dvou problémů jsme vzali jednou ranou a připravili pro vás USB flash disky RIMORTIS, které budou dostání ve dvou variantách.

První varianta za 500,– obsahuje…
- kompletní diskografii RIMORTIS. Tedy všech 8 CD + album 2020 (12 písní s Mírou)
- texty ke všem více než 80 skladbám
- fotku sestavy, která za albem stála
- přední a zadní stranu obalu
- další volné místo v uložišti (cca 2.5 gb., pro vaši libovolnou muziku)

Druhá varianta za 250,– obsahuje…
- album „2020“ + 6 CD z období let 2000 – 2012
- texty ke všem více než 60 skladbám
- fotku sestavy, která za albem stála
- přední a zadní stranu obalu
- další volné místo v uložišti (cca 3 gb., pro vaši libovolnou muziku)

archiv novinek
Vstupte