novinky

USB FLASH DISKY... 06.08.2021

Přátelé, na koncertech jste nám často říkali, že ve svých autech a domácnostech už nemáte možnost pouštět fyzická CD. Doba jde zkrátka dopředu. Někteří z vás také nepoužívají Spotify a tak si nemohou přehrát nefyzické album „2020“, které obsahuje 12 starších písní nově nazpívaných Mírou.
Řešení těchto dvou problémů jsme vzali jednou ranou a připravili pro vás USB flash disky RIMORTIS, které budou dostání ve dvou variantách.

První varianta za 500,– obsahuje…
- kompletní diskografii RIMORTIS. Tedy všech 8 CD + album 2020 (12 písní s Mírou)
- texty ke všem více než 80 skladbám
- fotku sestavy, která za albem stála
- přední a zadní stranu obalu
- další volné místo v uložišti (cca 2.5 gb., pro vaši libovolnou muziku)

Druhá varianta za 250,– obsahuje…
- album „2020“ + 6 CD z období let 2000 – 2012
- texty ke všem více než 60 skladbám
- fotku sestavy, která za albem stála
- přední a zadní stranu obalu
- další volné místo v uložišti (cca 3 gb., pro vaši libovolnou muziku)

NOVÉ HRNKY A PLACKY... 18.06.2021

Přátelé, nechali jsme pro vás vyrobit nové hrnky a placky, veškeré info najdete v sekci OBCHOD…

INFO O PŘIPRAVOVANÉM CD.... 13.04.2021

Přátelé, děkujeme vám za skvělé reakce na náš „domácí“ videoklip k písni Vesmírem plout ! Taková míra nadšení nás až překvapila. Za odměnu tu pro vás máme nějaké první informace k chystané deváté desce. Jak jsme tedy na tom?

HUDBA
Připravujeme pro vás, jako už tradičně, 10 nových skladeb (9 originálních + 1 předělávka). 8 z 9 originálních písní je více či méně hudebně dokončeno. Čeká nás především dolaďování aranží všech nástrojů a zpěvu. Čas tentokrát hraje v náš prospěch, takže vše ladíme do naprosté dokonalosti. Autorství si rozdělili stejně jako minule Vašek, Jirka a Martin. A tentokrát se přidal také Míra ! Ten muziku cítí zase trošku jinak, a tak by novinka měla být opravdu různorodá. Nebojte, power-speed-metalový žánr nikdy nezradíme.
TEXTY
Všech 9 skladeb je již Vaškem otextováno. 8 originálních písní má tedy hudbu i text, devátá, která bude zároveň desku otevírat, teprve na svou hudbu čeká – Jirko, pohni s tím!
OBAL
Přední, tedy hlavní strana, je hotová ! A vypadá skvěle.
NÁZEV
Asi tušíte, že když máme hotový obal, shodli jsme se také na názvu CD – „Věčnost živlů“.
TERMÍN
V první čtvrtině roku 2022 se můžete těšit na již deváté CD a ještě před vydáním určitě zveřejníme jeden nebo možná více singlů.
Díky, že nám i v této složité době zachováváte přízeň. Další informace o nové desce budou postupně přicházet. Snad už se také blíží doba, kdy se společně uvidíme.

NOVÝ VIDEOKLIP - VESMÍREM PLOUT 06.04.2021

Přátelé, máme tady další z řady videoklipů, tentokrát „domácí“ úpravu na skladbu Vesmírem plout, poslechněte a mrkněte ZDE

NOVÝ "BUBENICKÝ" VIDEOKLIP... 01.02.2021

Přátelé, jak jsme avizovali ke konci minulého roku, Kamil si pro vás připravil bubenický klip, v němž mu jako podklad posloužily naše písně. Mrkněte ZDE
Kamil: „Hrozně si vážím toho, že mi tento klip z veliké části pomohl uskutečnit kamarád Vašek “RIMORTIS" Mrzena. Dále kluci z kapely, Roman Beneš, kameraman Jan Mlkvý, fotografka Lucka Soukenková a hlavně můj brácha, který mi pomáhal i s mým prvním klipem. Bez správných lidí bych to nikdy nemohl dělat. Děkuji vám a Metal woe. Nazdar!"

archiv novinek

nejbližší koncerty

18.09.2021
BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM
16.10.2021
KARLOVY VARY
23.10.2021
ÚMYSLOVICE U PODĚBRAD
všechny koncerty
POMOZTE VYBRAT PÍSNĚ HRANÉ V ROCE 2021 YouTube
Vstupte